Vážení rodiče, milí žáci, situace kolem koronaviru se dále prodlužuje, shrneme si tedy, jak probíhá dálkové studium na naší škole.

Víme, že někteří toho máte hodně, jste časově vytížení nebo je učivo pro děti náročné, někteří však zvládáte učivo a úkoly rychle. Nastavte si tempo dle sebe, stejně tak si zvolte, kolik úkolů stihnete. Dotazy směřujte na jednotlivé učitele (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Rádi Vám poradí :-)

NOVÉ UČIVO

Nové učivo chystáme vždy na období od pondělí do pátku daného týdne. Veškeré materiály by měly být na webu kompletní vždy do konce víkendu.

 

VÝTAH ZE STARÉHO UČIVA 

U některých předmětů je to výtah nejdůležitějšího učiva, u některých předmětů to jsou výsledky cvičení. Záleží na charakteru předmětu. Na web jsou tyto materiály umisťovány většinou v pátek.

 

DOMÁCÍ ÚKOLY NA 2. STUPNI

Abychom vám ulehčili organizaci přípravy, sjednotili jsme termín odesílání domácích úkolů. Domácí úkoly posílejte učitelům po celý čtvrtek. 

 

VIDEOKONZULTACE

Na videokonzultace s jednotlivými vyučujícími se můžete každý týden přihlásit dvěma způsoby:

1. Kontaktujte příslušného učitele/učitelku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

2. Vyplňte dotazník (do pondělí 13. 4. do 18.00). Učitel/učitelka se vám ozve v průběhu úterý 14. 4.

Všichni již máte vytvořeny školní maily (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), komunikujte nejlépe pomocí nich. Návod je zde: 

návod Gmail, Google Meet

 

Dotazníky jsou určeny POUZE PRO ZÁJEMCE O VIDEOKONZULTACE.

TERMÍN VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU: pondělí 13. dubna do 18:00

https://forms.gle/YN3ZHgzJyxTKzsxK6